ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 |
Ypenburg D2-O |
Roomburg D5 |
(4-2)final |
Alecto D4 |
Rijswijk D2-O |
(0-3)scheduled |
Leonidas D8 |
Zoetermeer D4 |
(2-0)final |
Schiedam D5 |
Dopie D2-O |
(5-1)final |
Leonidas D10 |
Scoop Delft D2-O |
(4-0)final |
Groen-Geel D4 |
Groen-Geel D5 |
(3-1)scheduled |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 |
Scoop Delft D2-O |
Ypenburg D2-O |
(1-8)final |
Dopie D2-O |
Alecto D4 |
(1-2)final |
Rijswijk D2-O |
Leonidas D10 |
(3-2)final |
Roomburg D5 |
Groen-Geel D4 |
(2-1)final |
Zoetermeer D4 |
Schiedam D5 |
(0-3)final |
Groen-Geel D5 |
Leonidas D8 |
(1-2)final |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 |
Schiedam D5 |
Groen-Geel D5 |
(9-0)scheduled |
Groen-Geel D4 |
Scoop Delft D2-O |
(1-1)scheduled |
Leonidas D8 |
Roomburg D5 |
(2-1)final |
Ypenburg D2-O |
Rijswijk D2-O |
(6-0)final |
Zoetermeer D4 |
Dopie D2-O |
(1-4)scheduled |
Leonidas D10 |
Alecto D4 |
(2-2)final |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 |
Groen-Geel D5 |
Zoetermeer D4 |
(3-1)scheduled |
Dopie D2-O |
Leonidas D10 |
(4-1)final |
Rijswijk D2-O |
Groen-Geel D4 |
(6-2)final |
Roomburg D5 |
Schiedam D5 |
(0-3)final |
Alecto D4 |
Ypenburg D2-O |
(0-5)final |
Scoop Delft D2-O |
Leonidas D8 |
(2-1)final |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 |
Ypenburg D2-O |
Leonidas D10 |
(1-1)final |
Groen-Geel D5 |
Dopie D2-O |
(0-3)scheduled |
Schiedam D5 |
Scoop Delft D2-O |
(8-0)final |
Zoetermeer D4 |
Roomburg D5 |
(2-1)final |
Groen-Geel D4 |
Alecto D4 |
(1-2)final |
Leonidas D8 |
Rijswijk D2-O |
(2-2)scheduled |
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 |
Leonidas D10 |
Groen-Geel D4 |
(3-2)final |
Scoop Delft D2-O |
Zoetermeer D4 |
(2-1)final |
Dopie D2-O |
Ypenburg D2-O |
(1-0)final |
Rijswijk D2-O |
Schiedam D5 |
(0-2)scheduled |
Alecto D4 |
Leonidas D8 |
(3-3)final |
Roomburg D5 |
Groen-Geel D5 |
(5-0)final |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 |
Groen-Geel D4 |
Ypenburg D2-O |
(1-6)scheduled |
Roomburg D5 |
Dopie D2-O |
(1-1)scheduled |
Zoetermeer D4 |
Rijswijk D2-O |
(1-2)scheduled |
Leonidas D8 |
Leonidas D10 |
(1-1)final |
Groen-Geel D5 |
Scoop Delft D2-O |
(2-0)scheduled |
Schiedam D5 |
Alecto D4 |
(7-0)final |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 |
Ypenburg D2-O |
Leonidas D8 |
(5-1)final |
Leonidas D10 |
Schiedam D5 |
(1-5)final |
Rijswijk D2-O |
Groen-Geel D5 |
(7-1)scheduled |
Alecto D4 |
Zoetermeer D4 |
(1-2)scheduled |
Scoop Delft D2-O |
Roomburg D5 |
(1-1)final |
Dopie D2-O |
Groen-Geel D4 |
(9-1)scheduled |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 |
Schiedam D5 |
Ypenburg D2-O |
(7-0)final |
Scoop Delft D2-O |
Dopie D2-O |
(2-4)scheduled |
Leonidas D8 |
Groen-Geel D4 |
(3-0)scheduled |
Zoetermeer D4 |
Leonidas D10 |
(1-2)final |
Groen-Geel D5 |
Alecto D4 |
(2-1)scheduled |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 |
Leonidas D10 |
Groen-Geel D5 |
(3-1)scheduled |
Rijswijk D2-O |
Scoop Delft D2-O |
(3-1)final |
Groen-Geel D4 |
Schiedam D5 |
(0-11)scheduled |
Alecto D4 |
Roomburg D5 |
(1-2)scheduled |
Ypenburg D2-O |
Zoetermeer D4 |
(6-0)final |
Leonidas D8 |
Dopie D2-O |
(2-2)scheduled |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 |
Zoetermeer D4 |
Groen-Geel D4 |
(4-1)scheduled |
Dopie D2-O |
Rijswijk D2-O |
(4-3)final |
Roomburg D5 |
Leonidas D10 |
(5-2)final |
Groen-Geel D5 |
Ypenburg D2-O |
(1-2)scheduled |
Schiedam D5 |
Leonidas D8 |
(5-0)final |
Scoop Delft D2-O |
Alecto D4 |
(1-0)scheduled |
DONDERDAG 22 FEBRUARI 2024 |
Roomburg D5 |
Rijswijk D2-O |
(2-2)scheduled |
ZONDAG 3 MAART 2024 |
Groen-Geel D5 |
Groen-Geel D4 |
(2-1)scheduled |
Roomburg D5 |
Ypenburg D2-O |
(1-0)final |
Zoetermeer D4 |
Leonidas D8 |
(5-1)final |
Rijswijk D2-O |
Alecto D4 |
(2-3)scheduled |
Dopie D2-O |
Schiedam D5 |
(1-3)final |
Scoop Delft D2-O |
Leonidas D10 |
(1-1)final |
ZONDAG 10 MAART 2024 |
Groen-Geel D4 |
Roomburg D5 |
(1-0)scheduled |
Leonidas D10 |
Rijswijk D2-O |
(0-1)final |
Alecto D4 |
Dopie D2-O |
(0-4)scheduled |
Schiedam D5 |
Zoetermeer D4 |
(5-0)final |
Leonidas D8 |
Groen-Geel D5 |
(1-1)scheduled |
Ypenburg D2-O |
Scoop Delft D2-O |
(6-0)final |
ZONDAG 17 MAART 2024 |
Roomburg D5 |
Leonidas D8 |
(0-0)final |
Scoop Delft D2-O |
Groen-Geel D4 |
(1-1)scheduled |
Rijswijk D2-O |
Ypenburg D2-O |
(1-3)scheduled |
Alecto D4 |
Leonidas D10 |
(1-1)final |
Dopie D2-O |
Zoetermeer D4 |
(4-1)final |
Groen-Geel D5 |
Schiedam D5 |
(0-8)scheduled |
ZONDAG 24 MAART 2024 |
Schiedam D5 |
Roomburg D5 |
(6-0)final |
Groen-Geel D4 |
Rijswijk D2-O |
(0-3)scheduled |
Ypenburg D2-O |
Alecto D4 |
(6-1)final |
Leonidas D10 |
Dopie D2-O |
(2-1)scheduled |
Zoetermeer D4 |
Groen-Geel D5 |
(3-2)scheduled |
Leonidas D8 |
Scoop Delft D2-O |
(2-1)final |
ZONDAG 7 APRIL 2024 |
Dopie D2-O |
Groen-Geel D5 |
(6-0)scheduled |
Leonidas D10 |
Ypenburg D2-O |
(0-2)final |
Scoop Delft D2-O |
Schiedam D5 |
(0-7)final |
Rijswijk D2-O |
Leonidas D8 |
(3-0)scheduled |
Alecto D4 |
Groen-Geel D4 |
(3-0)scheduled |
Roomburg D5 |
Zoetermeer D4 |
(1-1)final |
ZONDAG 14 APRIL 2024 |
Zoetermeer D4 |
Scoop Delft D2-O |
(0-2)final |
Ypenburg D2-O |
Dopie D2-O |
(3-3)final |
Schiedam D5 |
Rijswijk D2-O |
(5-2)final |
Groen-Geel D5 |
Roomburg D5 |
(0-2)scheduled |
Leonidas D8 |
Alecto D4 |
(4-1)final |
Groen-Geel D4 |
Leonidas D10 |
(3-3)scheduled |
ZONDAG 21 APRIL 2024 |
Rijswijk D2-O |
Zoetermeer D4 |
(6-0)final |
Dopie D2-O |
Roomburg D5 |
(2-1)final |
Ypenburg D2-O |
Groen-Geel D4 |
(2-0)scheduled |
Alecto D4 |
Schiedam D5 |
(0-6)final |
Leonidas D10 |
Leonidas D8 |
(1-1)final |
Scoop Delft D2-O |
Groen-Geel D5 |
(3-2)final |