Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Rabofandag.jpg Veld 2 sneeuw header.jpg Kerstclinic2020head.jpg Jeugdfonds header.png Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Actiefoto H1 2020.jpg Ballen.jpg Goalie.jpg Heren 1 2020 complet.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Dames 1 2020 s.jpg
 
 

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Katja van den Hoek
Manager Kimberley van den Oever
Aanvoerder Florentine van der Vaart

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen D2-O Leonidas D8 14:30
Cartouche D3 Roomburg D4 14:15
Catwijck D2-O Alecto D4 8:30
Forescate D2-O Leiden D5 10:45
Groen-Geel D3-O Zoetermeer D3 9:15
HDS D2-O Craeyenhout D3 10:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Catwijck D2 1 3 1 0 0 6 0 0
2 Leonidas D8 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Forescate D2 1 3 1 0 0 7 4 0
4 Zoetermeer D3 1 3 1 0 0 2 0 0
5 Craeyenhout D3 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Alphen D2 1 1 0 1 0 2 2 0
7 Leiden D5 1 1 0 1 0 2 2 0
8 Cartouche D3 1 0 0 0 1 1 2 0
9 Roomburg D4 1 0 0 0 1 0 2 0
10 Alecto D4 1 0 0 0 1 4 7 0
11 Groen-Geel D3 1 0 0 0 1 0 4 0
12 HDS D2 1 0 0 0 1 0 6 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 sep Groen-Geel D3-O 09:15 uit
3 okt V.M.H.C. CARTOUCHE D3 n.n.b thuis
10 okt HC Alphen D2 12:30 uit
24 okt HDS D2 n.n.b thuis
31 okt MHC Forescate D2 10:45 uit
7 nov Catwijck D2 n.n.b thuis
14 nov LOHC D5 n.n.b uit
21 nov Craeyenhout D3 n.n.b thuis
28 nov R.H.V. Leonidas D8 n.n.b uit
13 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D4 n.n.b uit
20 mrt L.S.C. ALECTO D4 n.n.b thuis
27 mrt Groen-Geel D3 n.n.b thuis
3 apr V.M.H.C. CARTOUCHE D3 n.n.b uit
10 apr HC Alphen D2 n.n.b thuis
24 apr HDS D2 n.n.b uit
8 mei MHC Forescate D2 n.n.b thuis
15 mei Catwijck D2 n.n.b uit
22 mei LOHC D5 n.n.b thuis
29 mei Craeyenhout D3 n.n.b uit
12 jun R.H.V. Leonidas D8 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
HDS D2-O Catwijck D2-O 0-6
Groen-Geel D3-O Leonidas D8 0-4
Zoetermeer D3 Roomburg D4 2-0
Cartouche D3 Craeyenhout D3 1-2
Forescate D2-O Alecto D4 7-4
Alphen D2-O Leiden D5 2-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Leiden D5 HDS D2-O 2-2
Roomburg D4 Groen-Geel D3-O 0-1
Leonidas D8 Cartouche D3 1-0
Catwijck D2-O Forescate D2-O 2-2
Alecto D4 Zoetermeer D3 2-0
Craeyenhout D3 Alphen D2-O 0-2