ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021 |
IJssel D2-O |
Kampong D5 |
1-8 |
Leonidas D7 |
Leonidas D6 |
1-0 |
Rotterdam D3 |
Roomburg D3 |
0-4 |
Schiedam D2-O |
Zoetermeer D2-O |
2-1 |
Victoria D3 |
Leiden D3 |
2-0 |
DSHC D2-O |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
0-2 |
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021 |
Kampong D5 |
DSHC D2-O |
1-0 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
Schiedam D2-O |
0-1 |
Leiden D3 |
Leonidas D7 |
2-1 |
Leonidas D6 |
Rotterdam D3 |
0-1 |
Roomburg D3 |
IJssel D2-O |
2-2 |
Zoetermeer D2-O |
Victoria D3 |
4-1 |
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021 |
IJssel D2-O |
Leonidas D6 |
0-1 |
Kampong D5 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
1-2 |
Leonidas D7 |
Zoetermeer D2-O |
0-6 |
Rotterdam D3 |
Leiden D3 |
1-1 |
Victoria D3 |
Schiedam D2-O |
3-3 |
DSHC D2-O |
Roomburg D3 |
2-3 |
MAANDAG 27 SEPTEMBER 2021 |
Roomburg D3 |
Kampong D5 |
3-3 |
ZONDAG 3 OKTOBER 2021 |
Leiden D3 |
IJssel D2-O |
0-0 |
Schiedam D2-O |
Leonidas D7 |
6-0 |
Zoetermeer D2-O |
Rotterdam D3 |
3-0 |
ZONDAG 10 OKTOBER 2021 |
IJssel D2-O |
Zoetermeer D2-O |
1-5 |
Kampong D5 |
Leonidas D6 |
5-1 |
Leonidas D7 |
Victoria D3 |
1-4 |
Roomburg D3 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
1-2 |
Rotterdam D3 |
Schiedam D2-O |
1-2 |
DSHC D2-O |
Leiden D3 |
1-1 |
ZONDAG 17 OKTOBER 2021 |
Zoetermeer D2-O |
DSHC D2-O |
5-0 |
Victoria D3 |
Rotterdam D3 |
3-2 |
Schiedam D2-O |
IJssel D2-O |
2-0 |
Leiden D3 |
Kampong D5 |
1-1 |
Leonidas D6 |
Roomburg D3 |
3-1 |
DINSDAG 19 OKTOBER 2021 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
Victoria D3 |
0-0 |
DONDERDAG 21 OKTOBER 2021 |
Leonidas D6 |
DSHC D2-O |
0-1 |
ZONDAG 31 OKTOBER 2021 |
DSHC D2-O |
Schiedam D2-O |
2-2 |
Leonidas D6 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
1-4 |
Kampong D5 |
Zoetermeer D2-O |
1-1 |
Roomburg D3 |
Leiden D3 |
5-0 |
IJssel D2-O |
Victoria D3 |
0-5 |
Rotterdam D3 |
Leonidas D7 |
1-0 |
DINSDAG 2 NOVEMBER 2021 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
Leonidas D7 |
3-1 |
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021 |
Schiedam D2-O |
Kampong D5 |
3-0 |
Zoetermeer D2-O |
Roomburg D3 |
2-0 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
Rotterdam D3 |
1-3 |
Victoria D3 |
DSHC D2-O |
3-1 |
Leonidas D7 |
IJssel D2-O |
0-0 |
Leiden D3 |
Leonidas D6 |
1-2 |
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021 |
DSHC D2-O |
Leonidas D7 |
3-0 |
Leiden D3 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
0-6 |
Kampong D5 |
Victoria D3 |
1-6 |
Roomburg D3 |
Schiedam D2-O |
2-3 |
IJssel D2-O |
Rotterdam D3 |
1-2 |
Leonidas D6 |
Zoetermeer D2-O |
1-4 |
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021 |
Schiedam D2-O |
Leonidas D6 |
3-1 |
Rotterdam D3 |
DSHC D2-O |
4-2 |
Zoetermeer D2-O |
Leiden D3 |
5-1 |
IJssel D2-O |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
0-2 |
Victoria D3 |
Roomburg D3 |
5-3 |
Leonidas D7 |
Kampong D5 |
0-5 |
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021 |
Leonidas D6 |
Victoria D3 |
0-4 |
Roomburg D3 |
Leonidas D7 |
1-1 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
Zoetermeer D2-O |
0-2 |
DSHC D2-O |
IJssel D2-O |
2-0 |
Leiden D3 |
Schiedam D2-O |
0-3 |
Kampong D5 |
Rotterdam D3 |
5-2 |
ZONDAG 13 MAART 2022 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
DSHC D2-O |
4-1 |
Leiden D3 |
Victoria D3 |
3-6 |
Zoetermeer D2-O |
Schiedam D2-O |
1-0 |
Leonidas D6 |
Leonidas D7 |
0-2 |
Roomburg D3 |
Rotterdam D3 |
0-3 |
ZONDAG 20 MAART 2022 |
Rotterdam D3 |
Leonidas D6 |
3-1 |
IJssel D2-O |
Roomburg D3 |
2-1 |
DSHC D2-O |
Kampong D5 |
1-5 |
Rotterdam D3 |
Leonidas D6 |
3-1 |
Leonidas D7 |
Leiden D3 |
2-0 |
Victoria D3 |
Zoetermeer D2-O |
0-2 |
ZONDAG 27 MAART 2022 |
Schiedam D2-O |
Victoria D3 |
3-2 |
Leiden D3 |
Rotterdam D3 |
2-4 |
Zoetermeer D2-O |
Leonidas D7 |
1-0 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
Kampong D5 |
3-2 |
Roomburg D3 |
DSHC D2-O |
3-2 |
Leonidas D6 |
IJssel D2-O |
3-0 |
DINSDAG 29 MAART 2022 |
Schiedam D2-O |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
4-3 |
ZONDAG 3 APRIL 2022 |
Leonidas D7 |
Schiedam D2-O |
2-5 |
IJssel D2-O |
Leiden D3 |
2-4 |
DSHC D2-O |
Leonidas D6 |
5-2 |
Kampong D5 |
Roomburg D3 |
1-1 |
Victoria D3 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
1-2 |
DONDERDAG 7 APRIL 2022 |
Leonidas D6 |
Kampong D5 |
2-3 |
ZONDAG 10 APRIL 2022 |
Leiden D3 |
DSHC D2-O |
2-4 |
Schiedam D2-O |
Rotterdam D3 |
3-0 |
Zoetermeer D2-O |
IJssel D2-O |
2-0 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
Roomburg D3 |
3-0 |
Victoria D3 |
Leonidas D7 |
3-1 |
DONDERDAG 14 APRIL 2022 |
Kampong D5 |
IJssel D2-O |
1-1 |
ZONDAG 24 APRIL 2022 |
Leonidas D7 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
0-2 |
DSHC D2-O |
Zoetermeer D2-O |
0-3 |
Rotterdam D3 |
Victoria D3 |
1-3 |
IJssel D2-O |
Schiedam D2-O |
0-5 |
Roomburg D3 |
Leonidas D6 |
3-2 |
Kampong D5 |
Leiden D3 |
3-1 |
DINSDAG 3 MEI 2022 |
Rotterdam D3 |
Zoetermeer D2-O |
0-0 |
ZONDAG 8 MEI 2022 |
Schiedam D2-O |
DSHC D2-O |
8-0 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
Leonidas D6 |
3-1 |
Zoetermeer D2-O |
Kampong D5 |
3-3 |
Leiden D3 |
Roomburg D3 |
0-1 |
Victoria D3 |
IJssel D2-O |
1-2 |
Leonidas D7 |
Rotterdam D3 |
0-2 |
ZONDAG 15 MEI 2022 |
Kampong D5 |
Schiedam D2-O |
1-5 |
DSHC D2-O |
Victoria D3 |
2-1 |
Roomburg D3 |
Zoetermeer D2-O |
0-5 |
IJssel D2-O |
Leonidas D7 |
2-2 |
Leonidas D6 |
Leiden D3 |
3-0 |
Rotterdam D3 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
0-2 |
ZONDAG 22 MEI 2022 |
Schiedam D2-O |
Roomburg D3 |
3-0 |
Zoetermeer D2-O |
Leonidas D6 |
1-1 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
Leiden D3 |
4-0 |
Rotterdam D3 |
IJssel D2-O |
1-0 |
Victoria D3 |
Kampong D5 |
1-2 |
ZONDAG 29 MEI 2022 |
Leonidas D6 |
Schiedam D2-O |
0-2 |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
IJssel D2-O |
3-2 |
Leiden D3 |
Zoetermeer D2-O |
1-2 |
DSHC D2-O |
Rotterdam D3 |
0-3 |
Kampong D5 |
Leonidas D7 |
4-2 |
Roomburg D3 |
Victoria D3 |
4-2 |
WOENSDAG 1 JUNI 2022 |
Leonidas D7 |
DSHC D2-O |
1-1 |
ZONDAG 12 JUNI 2022 |
Zoetermeer D2-O |
Berkel-Rodenrijs D2-O |
3-2 |
IJssel D2-O |
DSHC D2-O |
3-1 |
Schiedam D2-O |
Leiden D3 |
4-0 |
Victoria D3 |
Leonidas D6 |
2-2 |
Rotterdam D3 |
Kampong D5 |
1-2 |
Leonidas D7 |
Roomburg D3 |
1-2 |