Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Kerstclinic2020head.jpg Dames 1 2020 s.jpg Rabofandag.jpg Actiefoto H1 2020.jpg Goalie.jpg Jeugdfonds header.png Ballen.jpg Welkom 2019 bij 5950x1450 mm klein.jpg Veld 2 sneeuw header.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Heren 1 2020 complet.jpg
 
 
Dit schema loopt van 22-2-2021 t/m 28-3-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D3 V2 - AB Emmi Hamers
17:15 - 18:45 Jongens D2 V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A3 V4 MOVELLA BLOK / Carousel
18:00 - 19:30 Meisjes A4 V4 MOVELLA BLOK / Carousel
18:00 - 19:30 Meisjes A5 V4 MOVELLA BLOK / Carousel
18:30 - 20:00 Jongens C2 V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 V2 - CD
18:45 - 20:15 Jongens A1 V1 - AB
18:45 - 20:15 Jongens B1 V1 - CD
18:45 - 20:15 Jongens C1 V3 - AB
19:00 - 20:15 Heren 3 V5 Olv Roderick Vink
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D4 V3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D3 V4 MOVELLA BLOK / Carousel
17:30 - 19:00 Meisjes B2 V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C9 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
17:30 - 19:00 Meisjes D4 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
17:30 - 19:00 Meisjes D5 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
17:30 - 19:00 Meisjes D6 V4 MOVELLA BLOK / Carousel
17:30 - 19:00 Meisjes D7 V4 MOVELLA BLOK / Carousel
18:00 - 19:30 Dames Jong 1 V2
18:00 - 20:00 Heren 1 V1
18:30 - 20:30 Dames 3 V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 V3 - CD Let op tijd gewijzigd ivm senioren inroosteren
19:00 - 20:30 Meisjes B3 V4 MOVELLA BLOK Carousel
19:00 - 20:30 Meisjes B4 V4 MOVELLA BLOK Carousel
19:00 - 20:30 Meisjes B5 V4 MOVELLA BLOK Carousel
19:00 - 20:30 Meisjes C4 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
19:00 - 20:30 Meisjes C5 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
19:00 - 20:30 Meisjes C6 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
19:30 - 20:30 Heren 4 V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:00 - 12:30 ONFIRE Hockeyschool V4
15:00 - 16:00 Meisjes 8E1 V3 - AB M8E1
15:00 - 16:00 Meisjes 8E2 V3 - CD optie M8E2
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 V3 - AB optie J8E1
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 V3 - CD J8E2
16:15 - 17:15 Bambies - CK-MF2 V2 - D
16:15 - 17:15 Janes - CK-MF1 V2 - C
16:15 - 17:15 Jongens 6E1 V4 - A
16:15 - 17:15 Jongens 6E2 V4 - B
16:15 - 17:15 Jongens F1 V2 - A
16:15 - 17:15 Kabouters Vmini
16:15 - 17:15 Meisjes 6E1 V4 - C
16:15 - 17:15 Meisjes 6E6 V4 - D
16:15 - 17:15 Meisjes 8E4 V5 - A
16:15 - 17:15 Meisjes 8E5 V5 - B
16:15 - 17:15 Meisjes F1 V1 - A
16:15 - 17:15 Meisjes F2 V1 - B
16:15 - 17:15 Meisjes F3 V1 - C
16:15 - 17:15 Meisjes F4 V1 - D
16:15 - 17:15 Meisjes F5 V1 - D
16:15 - 17:15 Tarzans CK-JF1 V2 - B
16:15 - 17:15 Trainingsteam Jongste Jeugd Jongens V5 - C
16:15 - 17:15 Trainingsteam Meisjes E V5 - D
16:15 - 17:15 Trainingsteam Meisjes F V2 - D
17:15 - 18:15 Meisjes 6E2 V2 - A
17:15 - 18:15 Meisjes 6E3 V2 - B
17:15 - 18:15 Meisjes 6E4 V2 - C
17:15 - 18:15 Meisjes 6E5 V2 - D
17:15 - 18:15 Meisjes 8E3 Vmini
17:30 - 19:00 Jongens B2 V4 MOVELLA BLOK carousel
17:30 - 19:00 Jongens B3 V4 MOVELLA BLOK carousel
17:30 - 19:00 Jongens C2 V3
17:30 - 19:00 Jongens C3 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
17:30 - 19:00 Jongens C4 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
17:30 - 19:00 Jongens C5 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
17:30 - 19:00 Jongens D1 V3
17:30 - 19:00 Jongens D2 V3
17:30 - 19:00 Meisjes C2 V1
17:30 - 19:00 Meisjes C3 V4 MOVELLA BLOK carousel
17:30 - 19:00 Meisjes D1 V1
18:30 - 20:30 Keepers training Trainingsgroep Vmini
19:00 - 20:30 Dames Jong 2 V4 MOVELLA BLOK
19:00 - 20:30 Dames Jong 3 V1 - AB MOVELLA BLOK
19:00 - 20:30 Dames Jong 4 V1 - CD MOVELLA BLOK
19:00 - 20:30 Heren Jong 2 V3 o.l.v. Dick Verweij
19:00 - 20:30 Jongens B1 V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 V2 - CD Anne Heling
19:00 - 20:30 Meisjes B9 V5 MOVELLA BLOK Carousel
19:00 - 20:30 Meisjes C7 V5 MOVELLA BLOK Carousel
19:00 - 20:30 Meisjes C8 V5 MOVELLA BLOK Carousel
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens A1 V1 - AB Casper Creeft & Britt
17:30 - 19:00 Jongens D1 V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B6 V5 MOVELLA BLOK Carousel
17:30 - 19:00 Meisjes B7 V5 MOVELLA BLOK Carousel
17:30 - 19:00 Meisjes B8 V5 MOVELLA BLOK Carousel
17:45 - 19:15 Jongens A2 V4 - CD
18:15 - 19:30 Dames 4 V2
19:00 - 20:00 BOOTCAMP TIM senioren Trainingsgroep Vmini
19:00 - 20:15 Dames 1 V1
19:00 - 20:30 Heren Jong 1 V3
19:00 - 20:30 Meisjes A6 V5 MOVELLA BLOK Carousel
19:00 - 20:30 Meisjes A7 V5 MOVELLA BLOK Carousel
19:00 - 20:30 Meisjes A8 V5 MOVELLA BLOK Carousel
19:15 - 20:30 Zoetermeer D30B V4 - CD Peter Lavin
19:15 - 20:30 Zoetermeer H45A V4 - AB
19:30 - 20:30 Veteranen XXL V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 17:00 CLINIC Trainingsgroep V1
16:30 - 17:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep V2 - AB Gast trainingsschap
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Floris Dergent
Roxan Faust
V2 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D1 V5 - AB
17:00 - 18:00 Jongste Jeugd Trainingsgroep V4 2e trainingen E-teams
17:00 - 19:00 Keeperstraining JJ Trainingsgroep Vmini Inloop
17:00 - 18:30 Jongens C1 V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Emma Schuite
Marit van der Kroft
V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 V2 - CD MOVELLA BLOK 2e training ambitie team
17:30 - 19:00 Meisjes D3 V2 - AB MOVELLA BLOK 2e training ambitie team
18:00 - 19:15 Senioren Trainingsgroep V5
18:00 - 20:00 Senioren Trainingsgroep V3 - CD
18:00 - 19:15 Senioren Trainingsgroep V4
18:00 - 19:30 Meisjes B1 V1
18:30 - 20:00 Jongens B1 V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 V2 - AB MOVELLA BLOK 2e training ambitie team
19:00 - 20:30 Meisjes B3 V2 - CD MOVELLA BLOK 2e training ambitie team
19:15 - 20:30 Senioren Trainingsgroep V4
19:15 - 20:30 Senioren Trainingsgroep V5
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:30 ONFIRE Hockeyschool V4 21 en 28 febr.'21
10:30 - 12:00 Dames 2 V3 21 en 28 febr.'21
10:30 - 11:30 MHCZ Techniek Academie V1 21 en 28 febr.'21
10:30 - 11:30 MHCZ Techniek Academie Vmini 21 en 28 febr.'21
10:30 - 12:00 Trimhockey V2 Zondag trimmers olv Dick Verweij
10:30 - 12:00 Zoetermeer H35A V5 21 en 28 febr.'21
11:45 - 13:45 Heren 1 V1 21 en 28 febr.'21
12:00 - 13:30 Heren 5 V2
12:15 - 13:45 Heren 2 V3 21 en 28 febr.'21
12:15 - 13:45 Trimhockey V4 21 en 28 febr.'21
12:15 - 13:45 Trimhockey V5 21 en 28 febr.'21