Afbeelding MHCZ App.pdf Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Banner 800 x 200.png Goalie.jpg Prettige wedstrijd.jpg Banner-scheidsbedankt-1.jpg Rabofandag.jpg Ballen.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Dames 1 2018-2019 Teamfoto.jpg Shake hands D1.jpg Heren 1 2018-2019.jpg Mini's vd week.jpg
 
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Tobias de Beer
Jeroen van Brugge
Taco Filippo
Jeroen Groenheijde
Ruben Ideler
Olivier Juffermans
Rens Kamminga
Ruben Kuijlaars
Wouter Lapre
Juriën Minderhout
Olivier van Slooten
Rolf Spuyman
Jesse Tanis
Duncan van der Valk
Stijn Van der Eijk
Gijs Verdonck
Wouter Vink
Vincent de Vries

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jeroen Groenheijde
Manager Edward Konijnendijk
Assistent trainer Roderick Juffermans
Trainer / Coach Joost van Nes
Assistent trainer Mark Halfmouw
Assistent coach Leander Bakkeren

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs H1 Forescate H1 14:45
DSHC H1 Schiedam H1 14:45
Groen-Geel H1 Pollux H1 14:45
Roomburg H1 Etten-Leur H1 14:45
Warande H1 Rijswijk H1 14:45
Zoetermeer H1 Barendrecht H1 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Rodenrijs H1 21 46 14 4 3 69 32 0
2 Roomburg H1 21 40 11 7 3 44 30 0
3 Schiedam H1 21 35 11 2 8 45 37 0
4 Etten-Leur H1 21 34 10 4 7 52 42 0
5 Zoetermeer H1 21 32 10 2 9 43 43 0
6 Warande H1 21 30 9 3 9 53 53 0
7 DSHC H1 21 27 8 3 10 58 56 0
8 Forescate H1 21 25 7 4 10 37 40 0
9 Pollux H1 21 25 7 4 10 40 53 0
10 Rijswijk H1 21 21 4 9 8 47 58 0
11 Barendrecht H1 21 19 4 7 10 26 47 0
12 Groen-Geel H1 21 18 5 3 13 31 54 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun Hockeyclub Barendrecht H1 14:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel H1 Barendrecht H1 2-0
Roomburg H1 Forescate H1 2-2
Zoetermeer H1 DSHC H1 2-1
Etten-Leur H1 Schiedam H1 1-5
Warande H1 Pollux H1 4-1
Berkel-Rodenrijs H1 Rijswijk H1 4-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Schiedam H1 Zoetermeer H1 3-1
DSHC H1 Groen-Geel H1 4-1
Barendrecht H1 Warande H1 3-1
Pollux H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-8
Rijswijk H1 Roomburg H1 2-2
Forescate H1 Etten-Leur H1 2-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 7-2
Roomburg H1 Pollux H1 2-2
Berkel-Rodenrijs H1 Barendrecht H1 6-1
Warande H1 DSHC H1 1-1
Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 0-4
Forescate H1 Schiedam H1 3-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Barendrecht H1 Roomburg H1 1-2
Zoetermeer H1 Warande H1 3-4
DSHC H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-4
Rijswijk H1 Forescate H1 3-3
Schiedam H1 Groen-Geel H1 3-1
Pollux H1 Etten-Leur H1 1-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Roomburg H1 DSHC H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Zoetermeer H1 2-1
Etten-Leur H1 Barendrecht H1 2-2
Rijswijk H1 Schiedam H1 5-2
Forescate H1 Pollux H1 4-2
Warande H1 Groen-Geel H1 8-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Pollux H1 Rijswijk H1 3-3
Barendrecht H1 Forescate H1 1-1
Schiedam H1 Warande H1 3-1
DSHC H1 Etten-Leur H1 1-0
Groen-Geel H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-2
Zoetermeer H1 Roomburg H1 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Roomburg H1 Groen-Geel H1 3-0
Pollux H1 Schiedam H1 0-0
Etten-Leur H1 Zoetermeer H1 0-1
Forescate H1 DSHC H1 4-3
Berkel-Rodenrijs H1 Warande H1 7-1
Rijswijk H1 Barendrecht H1 4-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Schiedam H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-3
Barendrecht H1 Pollux H1 0-3
DSHC H1 Rijswijk H1 6-3
Zoetermeer H1 Forescate H1 4-1
Groen-Geel H1 Etten-Leur H1 3-2
Warande H1 Roomburg H1 4-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Rijswijk H1 Zoetermeer H1 1-3
Roomburg H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Pollux H1 DSHC H1 4-2
Forescate H1 Groen-Geel H1 2-1
Barendrecht H1 Schiedam H1 1-0
Etten-Leur H1 Warande H1 4-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Warande H1 Forescate H1 3-2
Groen-Geel H1 Rijswijk H1 1-1
Zoetermeer H1 Pollux H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Etten-Leur H1 3-4
Roomburg H1 Schiedam H1 0-1
DSHC H1 Barendrecht H1 4-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Schiedam H1 DSHC H1 4-3
Etten-Leur H1 Roomburg H1 1-1
Barendrecht H1 Zoetermeer H1 1-1
Forescate H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-2
Rijswijk H1 Warande H1 3-3
Pollux H1 Groen-Geel H1 3-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Barendrecht H1 Groen-Geel H1 3-2
Pollux H1 Warande H1 3-1
Rijswijk H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Forescate H1 Roomburg H1 0-2
Schiedam H1 Etten-Leur H1 1-0
DSHC H1 Zoetermeer H1 5-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Roomburg H1 Rijswijk H1 2-2
Berkel-Rodenrijs H1 Pollux H1 5-1
Warande H1 Barendrecht H1 1-2
Groen-Geel H1 DSHC H1 1-3
Zoetermeer H1 Schiedam H1 1-3
Etten-Leur H1 Forescate H1 2-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Schiedam H1 Forescate H1 3-2
Rijswijk H1 Etten-Leur H1 5-3
Pollux H1 Roomburg H1 0-1
Barendrecht H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-1
DSHC H1 Warande H1 4-3
Zoetermeer H1 Groen-Geel H1 2-2
ZONDAG 31 MAART 2019
Warande H1 Zoetermeer H1 3-2
Etten-Leur H1 Pollux H1 2-1
Roomburg H1 Barendrecht H1 3-0
Berkel-Rodenrijs H1 DSHC H1 5-3
Forescate H1 Rijswijk H1 1-0
Groen-Geel H1 Schiedam H1 3-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Barendrecht H1 Etten-Leur H1 0-3
Zoetermeer H1 Berkel-Rodenrijs H1 4-3
DSHC H1 Roomburg H1 2-3
Groen-Geel H1 Warande H1 3-2
Schiedam H1 Rijswijk H1 3-3
Pollux H1 Forescate H1 2-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Rijswijk H1 Pollux H1 1-2
Etten-Leur H1 DSHC H1 6-2
Forescate H1 Barendrecht H1 1-1
Roomburg H1 Zoetermeer H1 1-0
Berkel-Rodenrijs H1 Groen-Geel H1 2-0
Warande H1 Schiedam H1 4-2
ZONDAG 5 MEI 2019
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 2-4
Groen-Geel H1 Roomburg H1 3-3
Schiedam H1 Pollux H1 2-1
DSHC H1 Forescate H1 2-1
Barendrecht H1 Rijswijk H1 0-0
Warande H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-0
ZONDAG 12 MEI 2019
Etten-Leur H1 Groen-Geel H1 3-1
Roomburg H1 Warande H1 4-2
Berkel-Rodenrijs H1 Schiedam H1 2-1
Pollux H1 Barendrecht H1 3-1
Rijswijk H1 DSHC H1 2-1
Forescate H1 Zoetermeer H1 3-1
ZONDAG 19 MEI 2019
DSHC H1 Pollux H1 8-3
Schiedam H1 Barendrecht H1 5-0
Groen-Geel H1 Forescate H1 0-2
Warande H1 Etten-Leur H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Roomburg H1 1-2
Zoetermeer H1 Rijswijk H1 3-2
ZONDAG 26 MEI 2019
Pollux H1 Zoetermeer H1 2-3
Schiedam H1 Roomburg H1 1-2
Forescate H1 Warande H1 1-2
Rijswijk H1 Groen-Geel H1 1-3
Barendrecht H1 DSHC H1 2-2
Etten-Leur H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3